Kilka słów o nas

Firma BIT SERWIS od początku działalności związana jest z Olsztynem.

Pomagamy Przedsiębiorcom i Firmom w ich rozwoju, wprowadzając innowacyjne rozwiązania informatyczne, dzięki którym  zdobywają przewagę nad konkurencją i tworzą nowoczesne przedsiębiorstwa.

Nasza historia działalności od 1989 roku, to spore grono zadowolonych firm i osób prywatnych, które stale obdarzają nas swoim zaufaniem współpracując z nami od wielu już lat. Niektórzy zostali naszymi znajomymi nie tylko w sprawach biznesowych.

Szukasz profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie IT? Sprawdzonego sprzętu i serwisu? Oprogramowania dla swojej Firmy?

Dobrze trafiłeś! Firma komputerowa BIT SERWIS zajmuje się wdrażaniem oprogramowania dla firm, szkoleniami Przedsiębiorców, sprzedażą i serwisem laptopów, komputerów i sprzętu IT. Prowadzimy w Olsztynie Laboratorium odzyskiwania danych.

Nasz zespół

Pracownicy BIT SERWIS to grono ekspertów i specjalistów o wykształceniu technicznym, pasjonatów komputerów, którzy od kilkunastu lat działają w branży komputerowej.

Możemy pochwalić się doskonałą znajomością branży komputerowej, wieloma osiągnięciami zawodowymi w postaci zadowolonych Klientów i ich sprawnie funkcjonujących Firm.

Mariusz Wiśniewski

Mariusz Wiśniewski

Przedsiębiorca/Szkoleniowiec/Konsultant

Wiceprezes zarządu w BIT SERWIS spółka z o.o. Główny Specjalista ds. wdrożeń. Konsultant z zakresu Pełnej Księgowości, Kadr i Płac oraz analiz Biznesowych (Business Intelligence). Pomaga przedsiębiorcom w rozwoju ich firm poprzez wdrożenia oprogramowania finansowo-księgowego do zarządzania firm. Od ponad 20 lat zajmuje się wdrażaniem i integracją systemów informatycznych. Doświadczenie praktyczne zdobył jako kierownik kilkudziesięciu wdrożeń systemów ERP w firmach i instytucjach z różnych branż. Uczestnik wielu projektów wdrożeniowych opartych na modułach projektów i budżetowania. Współtwórca oraz kierownik projektu wdrożenia systemu zarządzania kadrami i płacami, środkami trwałymi oraz budżetem w Warmińsko-Mazurskim Wojewódzkim Urzędzie Marszałkowskim. Prywatnie miłośnik psów i dalekich podróży.

Tomasz Zając

Tomasz Zając

Szkoleniowiec/Konsultant

Kierownik działu wdrożeń firmy BIT SERWIS spółka z o.o. Specjalista ds. wdrożeń. Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na Wydziale Matematyki i Informatyki Pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów biznesowych w ich firmach poprzez wdrożenia innowacyjnych rozwiązań programistycznych. W firmie BIT SERWIS specjalizuje się we wdrożeniach systemów handlowo-magazynowych oraz CRM. Uczestnik wielu wdrożeń z zakresu projektów i budżetowania. Programista z zamiłowania, specjalista C#, a prywatnie znawca piwa przez duże „P”. Miłośnik tradycji piwowarskich i piwowar domowy. Zapalony GOista.

Sebastian Lech

Sebastian Lech

Szkoleniowiec/Konsultant

Współtwórca laboratorium odzyskiwania danych w Olsztynie, specjalista w zakresie odzyskiwania danych z dysków HDD oraz w zakresie informatyki śledczej.

Swoją wiedzę opiera na  badaniach i zdobywaniu doświadczenia w zakresie odzyskiwania danych poprzez prowadzenie własnej działalność w branży komputerowej.

Twórca prototypowych komputerów do zastosowań zgrywania danych w helikopterach podczas pomiaru i fotografowania linii wysokiego napięcia oraz archiwizacji tych danych.

Mirosław Mamiński

Mirosław Mamiński

Przedsiębiorca/Szkoleniowiec/Konsultant

Prowadzi działalność usługową w ramach ochrony danych osobowych. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania ochroną danych osobowych, zapewniając tym samym komfort bezpiecznego i zgodnego z prawem ich przetwarzania.

Od wielu lat zajmuję się zagadnieniem bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.

Michał Krüger

Michał Krüger

Trener/Coach w Leader's Factory Instytut Kształcenia Motywacyjnego

Posiada gruntowne przygotowanie merytoryczne oraz kilkuletnie doświadczenie w zakresie wspierania innych w rozwoju. Swoją wiedzę opiera na praktycznych doświadczeniach doradcy klienta, konsultanta ds. sprzedaży, kierownika sekcji, trenera biznesu.

Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z obszaru sprzedaży i zarządzania projektami oraz szkoleniach rozwojowych dedykowanych strukturom trenerskim.